3 punkty zostają w Świętoniowej .

Wisłok wygrywa 3-0 (2-0) w spotkaniu 11. kolejki A-klasy wygrali na własnym obiekcie z Błękitnymi Maćkówka . Bramki zdobyli Szymon Folta i Oskar Kojder x2 .
Wyszliśmy na boisko z pozytywną energią do gry. Od początku zaczęliśmy bardzo agresywnie, zawiązywaliśmy akcję i stwarzaliśmy sobie dużo sytuacji. Każdy z zawodników zaczął się przykładać do gry, to poskutkowało, pierwszą bramkę dla Wisłoka zdobył Szymon Folta w 15 minucie meczu, który zdołał wtrącić piłkę do siatki z dośrodkowania Andrzeja Cedzidło i gospodarze cieszyli się z pierwszego trafienia . W 40. minucie Wisłok prowadził już 2-0. Oskar Kojder po otrzymaniu zagrania z prawej strony boiska, przy asyście Patryka Jagiełły - zdobył swoją ósmą bramkę w tym sezonie. Do przerwy wynik się już nie zmienił i schodziliśmy z poczuciem dobrze wykonanej pracy!

Druga połowa, to w dalszym ciągu dobra postawa naszej drużyny i dwa szybkie uderzenia, które znokautowały zespół gości i przypieczętowały pewną wygraną naszego klubu. Pierwszy cios wyprowadziliśmy w 60 minucie, kiedy to Bartek Piątek przedarł się bez większych problemów prawą stroną boiska, dośrodkował w pole karne i Oskar Kojder zapakował piłkę do siatki gości . Koniec końców, wynik już się nie zmienił i mecz zakończył się efektownym zwycięstwem naszej drużyny 3 : 0 !

Serdecznie dziękujemy naszym kibicom za obecność i doping! Mamy ogromne nadzieję, iż w najważniejszej części sezonu - na finiszu rozgrywek będziecie z nami także!