Pierwsza wygrana ,pierwsze 3 punkty !

Od początku spotkania wysoko zawiesiliśmy poprzeczkę naszym przeciwnikom. Po kilku składnych akcjach przyszedł czas na pierwszą bramkę. Do egzekwowania rzutu wolnego podszedł Cedzidło, po jego strzale piłka odbiła się od bramkarza, a Kojder pewnie wykorzystał sytuację i umieścił piłkę w bramce. W trakcie pierwszej połowy urazu doznał nasz kapitan Cedzidło, który może nie zagrać w następnym meczu z Sokołem. W drugiej części spotkania na boisku pojawił się Bartosz Majcher, który zastąpił Kacpra Dziergę. Na pierwszą bramkę w tej połowie nie musieliśmy długo czekać, po zagraniu prostopadłej piłki w sytuacji sam na sam znalazł się Jakub Chmiel, który nie dał szans na obronę bramkarzowi gości. Biegiem meczu tempo gry zmalało i goście częściej zagrażali naszej bramce. Po błędzie naszej obrony Wisełka strzelili nam bramkę na 2-1. W tej połowie spotkaliśmy z niemocą strzelecką naszej drużyny. Większość strzałów minimalnie mijało bramkę drużyny przyjezdnej.
Bramki: Kojder , Chmiel
Asysty: Kojder