Wygrana w 1 sparingu z Błękitnymi.

W pojedynku derbowym okazaliśmy się lepsi od drużyny z Grzęski chociaż po raz kolejny zmagaliśmy się z brakami kadrowymi zabrakło m.in Dawida Tytuły,Jakuba Mirka,Łukasza Kulpy Arkadiusza Koguta i Szymona Sacały. Początek pierwszej połowy to lekka przewaga przeciwników, ale dziś wreszcie walczyliśmy na całym boisku tak, jak powinniśmy to robić w każdym meczu. Pierwszym poważnym zagrożeniem dla naszego bramkarza było uderzenie Sebastiana Hołuba lecz pod doskonałej obronie piłka szczęśliwie ląduje w rękach Jagusia.Goście w tej części oddali tylko jeden celny strzał na naszą bramkę, z którym bez problemów poradził sobie Adrian.Wynik spotkania ustalił w 65. minucie Oskar Kojder, który wykorzystał dobrą wrzutkę z autu przez Kacpra Dziergę i pewnie umieszcza piłkę w siatce. Wynik mógł być jeszcze wyższy, jednak w pierwszej połowie zawiodła skuteczność i piłka została wybita przez obronę gości.

Skład: Adrian Jagieła,Damian Płoskoń,Wiktor Wikiera,Tobiasz Pieczek,Kacper Kwaśniak,Andrzej Cedzidło,Michał Mroszczyk,Radek Hołub,Kacper Dzierga,Piotr Witowski,Oskar Kojder

Rezerwa: Janek Mucha,Kacper Bielówka i Hubert Lasek.

Bramki :Oskar Kojder
 Asysty: Kacper Dzierga