Pierwsza wygrana w sparingu z Unią ..

WISŁOK ŚWIĘTONIOWA 9:2 UNIA KORNIAKTÓW PÓŁNOCNY
Skład WISŁOK: Jagieła Adrian, Szymon Sacała, Damian Płoskoń, Tobiasz Pieczek, Seweryn Sacała, Michał Mroszczyk, Andrzej Cedzidło, Hubert Pieczek, Łukasz Kulpa, Hubert Lasek, Bartłomiej Piątek, Oskar Kojder, Szczepan Pieczek.

Pierwsze minuty spotkania to dominacja naszego zespołu, kilka akcji na jeden-dwa kontakty i mieliśmy trzy groźne sytuacje. Jedną z nich wypracował sobie nasz obrońca Szymon Sacała, który dał prowadzenie naszemu zespołowi w 8 minucie. W 18 minucie z około 25 metrów uderzył precyzyjnym strzałem Hubert Pieczek, doprowadzając wynik spotkania do 2:0. Krótko po tym Bartłomiej Piątek zagrał piłkę w "uliczkę" i Oskar Kojder pewnie zamienił sytuację na gola. W pierwszej połowie gra była szybka, dużo ciekawych akcji z naszej strony. Po przerwie było z tym nieco gorzej. Rywale zagrali ambitnie. Pięciokrotnie na drodze piłki do bramki stanął Adrian Jagieła, pokazując na co go stać. Około 55' minuty meczu prawą stroną boiska ograł naszych przeciwników Bartłomiej Piątek, który podaniem do Szymona Sacały doskonałym strzałem strzela swojego drugiego gola w tym meczu. Kolejną bramkę zdobył Oskar Kojder który uderzył z pierwszej piłki z ok. 17 metrów. Nie zwalniając tempa udokumentował strzałem pięknej bramki od poprzeczki młody gracz Hubert Lasek, po otrzymaniu podania od Szymona Sacały. Zaraz po zdobyciu bramki goście strzelają honorową bramkę z " dobitki " rzutu karnego. Nasza drużyna okazuje się jednak skuteczniejsza i udaje nam się podwyższyć swoje prowadzenie w tym meczu. Futbolówkę dopadł Andrzej Cedzidło, który wjechał w 16 metr i pięknym uderzeniem nad bramkarzem doprowadził do wyniku 7:1. Mecz dalej toczył się w szybkim tempie i przy dużym zacięciu obu drużyn. Goście z minuty na minutę przejmowali inicjatywę i w 74 minucie strzelili drugiego gola. W 88 minucie doskonałą piłkę między dwóch zawodników z Unii dostał Hubert Pieczek(as.Oskar Kojder), który stając w oko w oko z bramkarzem gości spokojnie umieścił piłkę w bramce. Damian Płoskoń(as.Oskar Kojder), w sytuacji sam na sam umieszcza piłkę w siatce i podnosi wynik na 9:2. Końcowy gwizdek i mecz kończy się naszym zwycięstwem 9:2.