Remis z Sitowianką .

Od samego początku spotkania zarysowała się lekka przewaga naszej drużyny , która w mądry sposób operowała piłką na całej długości boiska. Wynik spotkania otworzył Oskar Kojder, który dobrze odnalazł się na ok.16 metrze i w sytuacji "sam na sam" uderzył w prawy róg bramki wyprowadzając nas na prowadzenie. Do przerwy 1-0 i pełni wiary przystąpiliśmy do drugiej połowy. Ta była wyjątkowo emocjonująca gdyż na przemian atakowali gospodarze i goście. W 57 minucie ostry strzał z rzutu wolnego oddał Andrzej Cedzidło, piłkę "wypluł" bramkarz gości tym samym kierując ją do bramki. Niestety, chwilę po niej goście strzelają nam gola kontaktowego. Mieliśmy jeszcze dwie znakomite sytuacje, ale niestety nie udało się ich wykorzystać. Do końca meczu pozostało ok. 20 minut, goście strzelili drugiego gola i mamy remis. Nasi gracze nie nie otrząsnęli się jeszcze po drugiej bramce a już stracili trzecią. Ostatnie minuty należały jednak do gospodarzy a konkretnie do Andrzeja Cedzidło ,który pewnie wykorzystał rzut wolny z prawej strony boiska i uderzył na długi słupek ustalając wynik spotkania 3-3.