Wysoka i pewna wygrana !

Przed wyjazdem na mecz do Rozborza okazało się, że nasza drużyna przystąpi do tego spotkania bardzo osłabiona. Zabrakło m.in. Adriana Jagiełly , Jakuba Mirka , Seweryna Sacały , Patryka Jagieły,Kacpra Dziergi , Mateusza Siuśty i Kacpra Kwaśniaka.  Na spotkanie pojechaliśmy w zaledwie 13 osobowym składzie.
Zgodnie z przewidywaniami mecz Wisłoka z Rozborzem miał jednostronny przebieg i zakończył się pewnym zwycięstwem gości 6:2. "biało-czarni" mocno zaczęli spotkanie i już w 1 min. przy bramce znajduje się Bartłomiej Piątek . Po dograniu w 10 minucie na pole karne piłki przez Oskara Kojdra bramkę zdobył Bartłomiej Piątek! Zaledwie 5 minut po bramce sędzia zagwizdał "jedenastkę" ,której nie wykorzystaliśmy . Obrońca RKSu wykopuje "piątkę" na naszą połowę gdzie znajduje się nie pilnowany napastnik i wyrównuje wynik spotkania . W 36 minucie kolejna fantastyczna akcja Wisłoka ! Ponownie dogranie w pole karne tylko tym razem przez Michała Mroszczyka i drugą bramkę zdobywa Bartłomiej Piątek . Z upływem czasu kontrolę nad meczem przejmowała nasza drużyna i skutkiem tego wpadł kolejny gol . Ponownie Oskar Kojder dogrywa piłkę przez dwóch graczy Błyskawicy na "szesnastkę" i pięknym strzałem Bartłomiej Piątek zdobywa swojego trzeciego gola ! Druga połowa zaczyna się od presingu z naszej strony, wysunęliśmy się wysoko ponieważ chcieliśmy szybko strzelić kolejną bramkę , nasze ataki na nic się jednak nie zdały,gdyż to zawodnicy RKSu strzelili nam drugą bramkę z rzutu rożnego . 69 minuta Andrzej Cedzidło bez większych problemów przedarł się lewą stroną boiska, dośrodkował w pole karne i Kamil Gąsłowski zamienia wrzutkę na gola , co trzeba dodać "Gąska" zagrał swój pierwszy mecz od ponad roku . Kolejna akcja naszej drużyny, Michał Mroszczyk podaje do Andrzeja Cedziło i ten z okolic 25 metra mocnym strzałem tuż przy słupku pokonuje bramkarza gospodarzy . Dwie minuty później bramkę po mocnej bombie z ok 19 mtr. zdobywa Szymon Folta ,który ustala wynik spotkania 6 : 2 . W tym spotkaniu stworzyliśmy sobie wiele sytuacji, po których powinno paść jeszcze przynajmniej kilka bramek, lecz niestety zawodzi nasza skutecznośc.

Bramki - Bartłomiej Piątek x3 , Kamil Gąsłowski , Andrzej Cedzidło , Szymon Folta
Asysty - Oskar Kojder x2 , x2 Michał Mroszczyk , Andrzej Cedzidło