DERBY są nasze !!!!

Mecz rozpoczął się atakiem naszej drużyny, już po 10 minutach gry po dośrodkowaniu Andrzeja Cedzidło na długo słupek Oskar Kojder "pakuje" piłkę do siatki i prowadzimy 1:0. Nie ustajemy z atakami i mamy kolejną akcje. Z prawej strony boiska z piłką rusza Oskar Kojder wchodzi w pole karne wykłada do Bartka Piątka ten zagrywa piętką na środek "szesnastki" i Patryk Jagieła precyzyjnym uderzeniem z "pierwszej" umieszcza piłkę w siatce i mamy 2:0. Kolejne minuty spotkania przebiegały spokojnie ponieważ pogoda dawała zawodnikom popalić.
Koniec pierwszej połowy kończy się wynikiem 2:0 dla Wisłoka.
PRZERWA
W drugiej połowie wychodzimy ze zmianami za naszego stopera Szymka Sacałe wchodzi Kamil Kwaśniak, natomiast za prawego skrzydłowego Patryka Jagiełe wbiega na boisko Kamil Gąsłowski. Nadal nasza drużyna atakuje, lecz około 60 minuty tracimy koncentracje przez co wpada bramka dla gości na 2:1. Nie poddajemy się i gramy dalej. Kolejne sytuacje nie przynoszą oczekiwań i nie wpada żadna bramka. Około minuty 70' na lewym skrzydle mamy rzut wolny, który trafia w mur, ale piłkę przyjmuje Andrzej Cedzidło mija 4 obrońców wchodzi w pole karne dośrodkowuje i po uderzeniu z "piętki" Michał Mroszczyk daje nam bramkę na 3:1. Kolejne minuty przebiegają dość spokojnie lecz na połowie gości. Mecz kończy się wynikiem 3:1 i 3 pkt przed najważniejszym meczem w sezonie zostają u nas. Miejmy nadzieję, że za tydzień nasi zawodnicy znów pokażą klasę. Dziękuje za liczne przybycie i widzimy się za tydzień.
Bramki: Oskar Kojder 1x, Patryk Jagieła 1x, Michał Mroszczyk 1x

Asysty: Andrzej Cedzidło 2x, Bartek Piątek 1x.