JUTRO Z KISIELOWEM !!!

Już jutro, we środę 8 czerwca nasi piłkarze rozegrają ostatni mecz rundy wiosennej A-klasy Przeworskiej . W meczu 14 kolejki nasi chłopcy zmierzą się na stadionie w Kiesielowie  z KS Kisielów-Pełnatycze .Przeciwnik zajmuje 2 miejsce w tabeli gromadząc do tej pory tyle samo punktów co nasza drużyna . Zdecydowanie lepiej, szczególnie w rundzie wiosennej prezentuje się na swoim boisku, i nasi chłopcy będą musieli zagrać dobry mecz, aby przywieźć z Kisielowa ważne punkty.

Czeka nas trudne spotkanie, faworytem w nim są goście, ale "czarno-biali" nie zamierzają tanio skóry sprzedać i są w stanie sprawić niespodziankę tym bardziej, że prezentują się doskonale w  rozgrywkach, gdzie w ostatnich ośmiu meczach nie zaznali goryczy porażki .

Życzymy naszej drużynie kolejnego sukcesu w czym na pewno pomoże liczna obecność kibiców.
Serdecznie wszystkich zapraszamy !
Jutro(Środa) godzina 17.30 Stadion w Kisielowie !